باسلام اینروزها قدری اوضاع ویزا بهتر شده و سفارتها ویزا میدهند

در ابتدا چند نکته را که همیشه یاد آور شده ام باز گو میکنم دوستان عزیز ویزای بدون اثر وجود ندارد .این نوع ویزا ویزای لیبل قلابی میباشد .که در پاسپورت شما میزنند که اگر فرودگاه امام را رد شوید در فرودگاه مقصد به مشکل بر میخورید که چون پاسپورت ایرانی همراه شما هست قطعا به ایران

بر میگردید .خواهش میکنم فریب نخورید .عده ای ادعا میکنند که از ترکیه به یونان وسپس به ایتالیا میبرند به خدا دروغ است شما را با شرایط سخت با

قایق بادی خطرناک تا یونان میبرند در یونان زمین گیر میشوید وباید به بدترین کمپ ها بروید تا ازگرسنگی نمیرید مدتی بعد هم با گرفتن مقداری پول

شمارا تحویل دولت ترکیه میدهند که آن هم عواقب خوبی ندارد . به خدا راهه یونان صربستان مونته نگرو بوسنی همه بسته است و راهی جز برگشت

به ایران ندارید .عده ای ادعا میکنند ما برای شما اقامت ترکیه یا گرجستان یا ارمنستان میگیریم بعد شما با اقامت ویزا میگیرید خودتان کلاهتان را قاضی

کنید کدام کشور اینقدر زود اقامت میدهد که شما ظرف یکی دوماه با اقامت آن کشور در خواست ویزا کنید اینها همه حقه هایی برای گرفتن پول از

شماست .شما اگر از داخل ایران چندین مرتبه ریجکت شوید بالاخره به ویزا میرسید دو سال هم طول بکشد در کنار خانواده هستید نه آواره کشورهای

درجه 3 پس خواهش میکنم قبل از اقدام قدری فکر کنید مشاوره بگیرید سپس کار را برای رفتن اقدام نمایید

من با بهترین شرایط برای شما ویزا میگیرم با من جهت اخذ ویزا ومشاوره با شمارههای زیر در تماس باشید

ساعات تماس همه روز از ساعت 10 صبح الی 20 شب حتی ایام تعطیل

09120757252  09196290554  09120230792

اخذ ویزای شینگن ویزا ,ویزای ,یونان ,اقامت ,میکنم ,هم ,با اقامت ,برای شما ,به ایران ,به خدا ,خواهش میکنممنبع

اخذ ویزای شینگن ایتالیا رم

اخذ ویزای شینگن 22

اخذ ویزای شینگن فورا

اخذ ویزای فوری

اخذ ویزای شینگن ایتالیا

اخذ ویزای شینگن3

اخذ ویزای شینگن سریع

مشخصات

آخرین جستجو ها

بارنجی ، با ما بهترین باشید. کارخانه نخ اکریلیک خیابون خرید در توری معرفی کالا فروشگاهی بهترین های روز صبا خودرو seriesland آتلیه عروس شادی و نشاط در مدرسه